Kňazi farnosti

Farári

Jozef Kozák pôsobí: od 1. september 2011
  • Narodený: 16. 12. 1975
  • kňazská vysviacka: 16.6.2001, Košice
  • primície: Kračúnovce
Dušan Nemec pôsobil: 1. júl 2004 – 31. august 2011
  • narodený: 22. 05. 1974
  • kňazská vysviacka: 19. 06. 1999, Prešov
  • primície: Podhradík

Kapláni

Marek Marcin pôsobí: od 1. júl 2019
  • narodený:  13.7.1987
  • kňazská vysviacka: 15.06.2019, Košice
  • primície: 23.6.2019. Prešov – Nižná Šebastová
Marián Jaklovský pôsobí: od 1. júl 2016
  • narodený:  8. 2. 1988
  • kňazská vysviacka: 11.06.2016, Košice
  • primície: 12.06.2016, Sabinov
Branislav Polča pôsobil: 1. júl 2015 – 30. jún 2016
  • narodený: 18. 1. 1980
  • kňazská vysviacka: 18.06.2005, Košice
  • primície: Prešov – Solivar
Dalibor Ondrej pôsobil: 1. júl 2013 – 30. jún 2015
  • narodený: 19. 12. 1983
  • kňazská vysviacka : 19.06.2010, Košice
  • primície: Lipany
Vladimír Štefanič pôsobil: 1. august 2010 – 30. jún 2013
  • narodený: 14. 03. 1978
  • kňazská vysviacka: 23. 06. 2007, Košice
  • primície: Nižná Šebastová
František Voľanský pôsobil: 1. júl 2008 – 31. júl 2010
  • narodený: 08. 09. 1979
  • kňazská vysviacka: 23. 06. 2007, Košice
  • primície: Soľ
Radoslav Krenický pôsobil: 1. júl 2007 – 30. jún 2008
  • narodený: 19.1.1977
  • kňazská vysviacka: 14.6.2003, Košice
  • primície: Ďačov
  • poznámka: pôsobil ako kaplán Humenné – Sokolej, ale pastoračná výpomoc aj v našej farnosti

Diakoni

Ján Kocúrko pôsobil: 1. júl 2012 – 31. máj 2013
  • narodený: 27. 12. 1986
  • kňazská vysviacka: 15. 06. 2013, Košice
  • primície: 16. 06. 2013, Lipany
Jozef Kadlic pôsobil: 1. júl 2007 – 31. máj 2008
  • narodený: 29. 05. 1983
  • kňazská vysviacka: 21. 06. 2008, Košice
  • primície: Strážske

Rodáci

Marek Pančura, SDB
  • narodený: 20. 01. 1985
  • večné sľuby:  10. 09. 2016, Košice
Marek Vajs
  • narodený :
  • kňazská vysviacka: 14. 06. 2014, Košice
Matúš Tirpák
  • narodený: 14. 08. 1983
  • kňazská vysviacka :  19. 06. 2010, Košice
  • primície:  20. 06. 2010
Peter Sabol
  • narodený :  31. 03. 1981
  • kňazská vysviacka:     17. 06. 2006, Košice
  • primície: 18. 06. 2006
Stanislav Haburčák, SDB
  • narodený: 26. 04. 1976
  • prvé sľuby: 15. 08. 1998
  • večné sľuby: 10. 07. 2004
  • kňazská vysviacka:  17. 06. 2006
Jozef Píra
  • narodený : 07. 06. 1969
  • kňazská vysviacka : 13. 06. 1992