Online Manželské večery

Drahí manželia,

keďže sme si vedomí, že  žijeme veľmi neisté časy, plné obmedzení a často sa meniacich pravidiel, rozhodli sme sa ponúknuť Vám možnosť urobiť niečo pozitívne pre svoje manželstvo. Pozývame  Vás stráviť 8 večerov 1x v týždni úplne inak ako zvyčajne. Môžeme sa stretnúť v online priestore na kurze Manželské večery, ktorým Vás budeme radi sprevádzať. Bližšie o kurze si môžete pozrieť na stránke https://manzelskevecery.maranathapo.sk/kurz-manzelske-vecery/.

Zvyčajne tento kurz prebieha v krásnom prostredí s večerou, pri sviečkach, s ružičkou na stole… Keďže teraz takáto forma nie je možná, hľadali sme spôsob ako Vám umožniť zúčastniť sa kurzu a znovu naštartovať svoj vzťah, prípadne počuť, čoho sa vyvarovať, aby Vám vzťah nezovšednel. Atmosféru kurzu si viete pripraviť aj doma, stačí trochu kreativity a ochoty z obidvoch strán (manželka uvarí večeru, manžel prinesie kvietok, prípadne inú drobnosť manželke, alebo naopak… :-D).

Kurz je vhodný aj pre manželov, ktorí majú malé deti, keďže nemusia riešiť dozeranie detí počas kurzu.  Prihlásiť sa na kurz môžete mailom – copovi.jm@gmail.com, prípadne telefonicky 0905970956. Všetky bližšie informácie poskytneme pri prihlásení.

Začíname  4.12.2021 o 19 hod. a tešíme sa na stretnutie s vami.