12. Farský ples

V sobotu 25. januára 2020 sa v Reštaurácii Premier konal 12. ročník Farského plesu. Úvod plesu patril mladým tanečníčkam zo súkromnej základnej umeleckej školy Via Arto a otvorenie obohatil video pozdrav misionára Lukáša Mizeráka z Kuby, ktorému na účet jeho misie účastníci plesu a ľudia dobrej vôle zašlú v najbližších dňoch 432,50 eur. O zábavu sa starala kapela eS- Kvartet.

Vďaka štedrým darcom sa 145 účastníkov plesu tešilo nielen z candy baru od Sweet dreams, chutným jedlám z kuchyne reštaurácie Premier, ale aj z bohatej tomboly. Vďaka patrí všetkým sponzorom – najmä OÚ Lackovce, firme Harvistav z Hankoviec, súrodencom Schlimbachovým, cestovnej kancelárii Superfanúšik z Bratislavy, firmám Stomadent a CNC Gold s.r.o z Lackoviec, 1. Dentálnej klinike z Humenného, reklamnej agentúre Amadeus, Gabriele Malackaničovej, rodine Šarišskej, zlatníctvu Martiny Tomkovej, Salónu Tásler, L.K. Security z Humenného, pani Feretovej, Kataríne Hubovej, internetovému kníhkupectvu „kumran.sk“ a mnohým ďalším… a za hlavnú cenu naša už pravidelná vďaka patrí  CK Trinity z Košíc.

Skvelé fotografie, nielen pre našu stránku nám zhotovila naša fotografka Maruška Jeňová, za čo jej úprimne ďakujeme.

PS: Účastníci plesu si svoje fotografie môžu stiahnuť v pondelok 3.2. po večernej sv. omši u našej animátorky Patrícii na fare.

Fotogaléria:

Ples 2020

Video HNTV: