Deň s Trojkou v Košiciach

V utorok 4. augusta 2020 bol našou farnosťou organizovaný jednodňový výlet pre deti do Košíc. Rovno z autobusu sme po príchode vhupli do detského zábavného parku SteamFactory nachádzajúceho sa v OC Optima.

Atrakcie si užili aj menšie deti v detskom svete, na každom rohu boli svetielkujúce herné automaty a ani staršie deti či animátori neostali sklamaní. Zabavili sme sa pri inline korčuľovaní, laser game či lezeckej stene. Priestor je to naozaj multifunkčný, rozsiahly a skutočne zábavný.                                                                                                                                   Tromi hodinami šantenia sa však náš deň ani zďaleka nekončil. Nasledovala prehliadka a modlitba v Dóme svätej Alžbety. Po doplnení a znovuobnovení síl z modlitby aj obeda sme sa autobusom premiestnili na sídlisko KVP do kostola Božieho milosrdenstva, kde sme sa zúčastnili korunky a modlitby k Božiemu milosrdenstvu a nasledujúcej svätej omše, ktorú slúžil náš bývalý pán diakon, Janko Kocurko.

Vďaka patrí skvelému tímu v SteamFactory a OZ Podaj ruku. Tiež rodičom detí a deťom samotným. Osobitne však naozaj nášmu Bohu, ktorý tak ako dohliada na každú našu akciu, postaral sa aj o tento príjemne prežitý spoločný deň.

Deň s Trojkou v Košiciach, 2020